Podziękowania

       Składamy serdeczne podziękowania  Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym i Darczyńcom za wsparcie i wszelką pomoc. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami od pierwszych dni życia Igusi, wspieracie nas i dodajecie sił do dalszej walki o zdrowie Igi.

Bardzo dziękujemy osobom prywatnym, firmom i instytucjom, które pomagają nam zbierać pieniądze na operacje i rehabilitację naszej córeczki.

Podziękowania składamy również mediom i prasie za rozpowszechnianie informacji dotyczących Igi i możliwości udzielania pomocy finansowej.

Dziękujemy:

- TVP Szczecin,

- TVP Bydgoszcz,

- Radiu Dolnośląskiemu,

- Radiu Stargard,

- Głosowi Szczecińskiemu,

- Dziennikowi Stargardzkiemu,

- Pulsowi Powiatu,

- prasie lokalnej.

 

Szczególne podziękowania składamy Panu Sławomirowi Nowickiemu i całemu Stargardzkiemu Związkowi Weteranów Lekkiej Atletyki za zaangażowanie, poświęcony trud i czas podczas przygotowań biegów w ramach Czterech Pór Roku Grand Prix Stargardu Szczecińskiego 2014, podczas których odbywały się zbiórki pieniężne dla Igusi, a przede wszystkim za przeprowadzenie wspaniałego Biegu dla Igi w dniu 13 września 2014 r. To wielkie przedsięwzięcie zgromadziło na bieżni stadionu lekkoatletycznego w Stargardzie Szczecińskim wielu sympatyków biegania, ale i gro ludzi chętnych nieść pomoc dla naszej córeczki. Dziękujemy wszystkim organizatorom, ludziom dobrej woli, wszystkim darczyńczom i sponsorom, którzy przyczynili się do tak szlechetnego celu. Zebrano wówczas 40.548,41 złotych.

 

http://zalacznik.wp.pl/0/d692/Bieg_dla_Igi_-_efekt.jpg?tsn=1416953001107&zalf=Nowe&wid=1160&p=2&o2=579871&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0

 

 

 Na rzecz Igusi odbyły się dotychczas liczne kwesty i zbiórki publiczne:

- zbiórka w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Stargadzie Szczecińskim - zebrano 13.044,00 zł,41 złotych.

- koncert charytatywny Chóru Cantore Gospel w kościele pw. Św. Ducha w Stargadzie Szczecińskim - zebrano 1.531,60 zł,

- zbiórka w Parafii pw. NMP Matki Kościoła w Warnicach - zebrano 3.915,00 zł,

- zbiórka w Parafii pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Stargadzie Szczecińskim - zebrano 3.417,00 zł,

- zbiórka w Parafii pw. NPM Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim - zebrano 3.200,00 zł,

 

 

© 2013 Iga Majewska - All rights reserverd